Dėmėms ypač atsparūs "AVANGARD" dažai – universali naujovė kiekvieniems namams (papildyta reportažu)

AVANGARD dažų paslaptis – sudėtyje esantys išskirtiniai keramikos ir stiklo priedai, dėl kurių dažai yra lengvai nuplaunami, atsparūs dėmėms, jais padengtą paviršių galima valyti dezinfekavimo priemonėmis, drėgnuoju ir sausuoju būdais. Po dažymo paviršius dar ilgai išlieka nepriekaištingos estetinės išvaizdos, apsaugotas nuo purvo, lengvai įsigeriančių medžiagų poveikio, o vyno, garstyčių, pomidorų padažo, riebalų, flomasterių, markerių ar kavos dėmės yra lengvai nuvalomos.

AVANGARD dažai puikiai tinka sienoms, kurios potencialiai gali patirti aukštas eksploatacines apkrovas: visuomeninėms patalpoms, vaikų ir vonios kambariams, biurams, virtuvėms, koridoriams, svetainėms. Jais galima dažyti tinkuotas, betonines, plytų, gipskartonio plokščių sienas ir lubas, taip pat reljefiniais, akriliniais ar stiklo audinio tapetais padengtus paviršius.

Dar vienas AVANGARD dažų privalumas – visiškai matinio paviršiaus efektas, kurio blizgumo laipsnis siekia vos 3 proc. Pagal šiuolaikines dizaino tendencijas, populiaru sienoms suteikti matinį efektą – tinkamai pasirinktas sienų apipavidalinimas erdvei suteikia harmonijos, sukuria vientisą ir išbaigtą namų interjerą.

 

Daugiau informacijos apie produktą: http://www.pentacolor.lt/lt/produktai/sienu-ir-lubu-dazai-22/avangard-200