Naujiena! Pentacolor "INSPIRED BY SERGE GANDZUMIAN“

   Seržas Gandžumianas į interjerą atneša naujas mados tendencijas. Garsus dizaineris pasitelkė savo ilgametę patirtį, stebėjo kitose šalyse vyraujančią interjero stilistiką ir atrinko madingiausias, mūsų skonį labiausiai atspindinčias spalvas interjerui.

   Savo karjerą Seržas pradėjo nuo aprangos dizaino. Nors tai ir dabar yra pagrindinė jo veikla, menininkas savo gebėjimus bei kūrybą įprasmina ir kitose srityse. Jis aktyviai kuria kolekcijas ir įvaizdžius, dalyvauja tarptautiniuose festivaliuose, įvairiuose įdomiuose kūrybiniuose projektuose bei dėsto Vilniaus dizaino kolegijoje.

   Ieškoti naujų spalvų ir inovatyvių dažų namams S. Gandžumianas sugalvojo neatsitiktinai. Jis priklausė tarptautinei interjero ir privačios architektūros konkurso „Tendencijos“ komisijai, pats ne kartą kūrė namų dizainą, todėl drąsūs ir madingiausi interjero sprendimai jam visada buvo labai artimi. Anot dizainerio, per spalvas žmonės gali išreikšti save, todėl, kaip ir aprangoje, taip ir namuose, svarbu turėti savitą stilių. Kelionės ir įvairūs projektai jį įkvėpė kurti bei atrasti kažką naujo – kažką, ko dar neturime Lietuvoje.

   Po intensyvių interjero ir mados tendencijų stebėjimų ir net potencialių vartotojų apklausų, Seržas iš plačios įvairiausių atspalvių paletės atrinko 25 aktualiausias. Jomis nudažė specialias plokštes, kad atsiskleistų tikrosios spalvos. Jos buvo stebimos prie įvairaus apšvietimo, kol po ilgų darbo valandų, dizaineris išrinko pačias gražiausias ir madingiausias. Jo siūlomų dažų paletę sudaro 12 spalvų – autentiškų, iš karto paruoštų, grynų, tokių, kokias atrinko pats kūrėjas.

   Vasaros gurkšnis: gaiva trykštanti žalia yra pagrindinė šių metų spalva, kuri turėtų dominuoti stilingame interjere. Ji tviska gyvybe, ištverme ir natūralumu, todėl yra labai artima žmogui. Ši žalia – lyg nuostabus eksperimentas, išradingas pasirinkimas, gyvybės, kūrybiškumo, naujų jėgų, optimizmo ir išradingumo simbolis, suteikiantis atgaivos įkvėpus gryno oro. Ja galima nudažyti vieną sieną arba visą kambarį, spalva puikiai dera su kitais pasirinktais šaltais ir šiltais atspalviais.

   Šiaurinis dangus: mistiška, paslaptinga ir svajinga – tokia yra švelniai pilkšva, dangiška spalva. Ji ramina, atpalaiduoja ir suteikia vidinės harmonijos. Jos pripildytas interjeras sukuria mintis išlaisvinančią, kūrybišką atmosferą. Tai švelnus pastelinis akcentas, puikiai tinkamas miegamojo sienoms ar erdvei, kurioje norima atsipalaiduoti.

   Subtilus žavesys: savo šviesumu ir lengvumu užburianti spalva. Moteriška ir subtiliai svaiginanti, neprovokuojanti, paliekanti mįslingų užuominų. Namus pripildanti šviesos, žavesio ir jaukumo. Šviesiai rožinė dera su kitomis švelniomis spalvomis. Ji taip pat gali tapti puikiu ryškių, dominuojančių spalvų kontrastu.

   Egzotiški vėjai: gili tropikų spalva, pulsuojanti egzotika. Ji dvelkia pavasario gaiva, skleidžia džiaugsmą, laimę, suteikia adrenalino bei pakilios nuotaikos. Ši spalva yra puošni, turtinga, puikiai atitinkanti 2017 m. mados tendencijas. Prie jos puikiai dera netikėtumas – neįprastai sugretintos spalvos. Pavyzdžiui, pašėlęs, dinamiškas interjero derinys – kartu su šia spalva suderinta ryškiai raudona.

   Industrinė emocija: tai stipri, tvirtos it asfaltas būties, individualumą išreiškianti spalva, savyje turinti ir energijos, ir neutralumo, raminanti bei kurianti vidinę harmoniją. Ji gali būti kitas spalvas papildančiu akcentu, švelniai naivi arba visame interjere dominuojanti spalva, kad interjero akcentas būtų ryškesnis.

   Tobula pradžia: balta yra visų spalvų pradininkė, branduolys, kuriame telpa visa spalvų paletė. Tai lyg baltas lapas, kuris suteikia vietos fantazijai, vidinei muzikai ir kūrybai. Balta spalva dvelkia švara ir nauja pradži – šansu kiekvienam ją papildyti individualiomis emocijomis. Ji yra visas spalvas papildantis pagrindas.

   Saulėta žemė: tai labai žemiška, gelsva spalva, kuri yra lyg stipri sezonų jungtis, puikiai atspindinti kiekvieno metų laiko pasikeitimą. Ji universali, raminanti ir labai artima. Tai spalva, kuri dera kone su visa spalvų palete.

   Afrikos safaris: spalva lengvai svaigina, nukeldama mintimis į tolimiausius Afrikos kraštus, pripildytus šilumos, ilgesio ir svajos. Ji labai ramina, tačiau yra kupina nuotykių, neatrasto pasaulio pažinimo. Ši spalva dera su įvairių atspalvių palete, tačiau idealiausias derinys – šiltų spalvų duetas.

   Miesto sūkurys:  tai kupina dinamikos, miesto šurmulio, veiksmo ir tikro gyvenimo spalva. Ji spinduliuoja energija, įvairiomis emocijomis ir nenurimstančiu plataus pasaulio ritmu. Ši spalva puikiai kontrastuoja su šviesiomis spalvomis, kurios padeda atskleisti ypatingą jos žavesį.

   Tobula harmonija: šiaurinė gelsva spalva perteikia nepriklausomą, aikštingą ir šaltesnę, per gaivinančią miglą regimą saulę. Ji užkrečia entuziazmu, pozityvia ir pakilia nuotaika. Ši spalva interjerui suteikia jaukumo ir pavasariškos atgaivos. Šaltai gelsva subtiliai atsiskleidžia kelių spalvų derinyje. Ji labai tinka norint sukurti subtilų išskirtinumą.

   Draugiškas kapučinas: tai nuoširdžiu bendravimu, draugyste ir šiluma alsuojanti spalva, suteikianti drąsos, palaikymo, gyvumo. Joje susipynę kavos ir švelnaus pieno aromatai labai ramina, įkvepia, atpalaiduoja. Ši spalva papildo ir padeda atsiskleisti kitoms šalia jos esančioms spalvoms.

   Vanilinė latė: tai prisiminimų ir jaukaus vakaro spalva, kuri įtraukia, atpalaiduoja ir užburia lengva energija. Iš jos visuomet galima pasisemti įkvėpimo ir netikėčiausių idėjų. Ši spalva dera su žemiškomis, rusvomis spalvomis. Taip pat gali būti puiki atsvara intensyvioms spalvoms.

   PENTACOLOR inspired by serge gandzumian dažų galite įsigyti www.senukai.lt bei prekybos vietose:

KAUNE: Islandijos pl. 32 („Mega“), Draugystės g. 8C, Veiverių g. 148, Jonavos g. 62

VILNIUJE: Ukmergės g. 244, P.Lukšio g.34 („Banginis“), Vikingų g. 3 („Nordika“), Metalo g. 2

KLAIPĖDOJE: Šilutės pl. 35/35a

ŠIAULIUOSE: Pramonės g. 6 („Bruklinas“)

ALYTUJE: Statybininkų g. 71A/ Likiškėlių g. 72

PANEVĖŽYJE: Darbo a.7

KĖDAINIUOSE: J. Basanavičiaus g. 91B

MARIJAMPOLĖJE: Stoties g. 47

ŠILUTĖJE: Pramonės g. 5

TAURAGĖJE: Gedimino  g. 44