Pristatome naujieną – antibakterinius dažus Pentacolor "ARGENTUM" su sidabro jonais (papildyta reportažu)

Ištisus šimtmečius sidabras yra geriausiai žinomas kaip didžiausias bakterijų priešas, pasižymintis  gydomosiomis savybėmis, kuriomis žmonija naudojasi per visą gyvavimo laikotarpį. Turbūt nieko keista, kad imperatoriai skatindavo savo karius vandenį gabenti tik sidabriniuose induose, mat žinojo, kad tokioje taroje gabenamas vanduo liks šviežias ir neges, o kariai nesirgs.

Lygiai taip pat ir šiais laikais kiekvienas iš mūsų stengiamės sumažinti ar panaikinti bakterijų atsiradimo pavojų aplinkoje. Tačiau retai susimąstome, kad kelią joms galime užkirsti pradėdami nuo savo gyvenamosios patalpos, kurioje apstu bakterijų, galinčių sukelti įvairių alerginių ir kitokių ligų.

Kovojant su bakterijomis siūlome išbandyti naujieną – antibakterinius dažus PENTACOLOR ARGENTUM su sidabro jonais. Naudodami šiuos dažus pagerinsite vidaus patalpų mikroklimatą ir užtikrinsite sveikesnį gyvenimo būdą sau ir savo artimiesiems.

Kaip veikia dažai su sidabro jonais?

Dažai su sidabro jonais yra itin tinkami sanitarinių, drėgnų patalpų ir patalpų, kuriose intensyvus judėjimas, sienoms ir luboms dažyti.Argentum dažai yra ypač atsparūs plovimui ir trynimui drėgna šluoste (2 klasė, ISO 11998). Mikroporų turinti danga užtikrina sienų laidumą orui, dažams taip pat būdingas baktericidinis ir fungicidinis poveikis (Candida albicans).

Kaip naudoti  PENTCOLOR ARGENTUM ir kokios šių dažų savybės?

Svarbu, kad jūsų dažomas paviršius būtų sausas ir švarus. Ant dažomo paviršiaus negali būti pelėsio, nes dažai jo nepašalina, dažai apsaugo sienas ir lubas nuo jo susidarymo. Dėl to būtina iš anksto pašalinti mikroorganizmus nuo užterštų paviršių tam skirtomis valymo priemonėmis. Siekiant užtikrinti ilgalaikį antibakterinį poveikį, siūloma procedūrą atlikti ir kelis kartus. Paruoštas ir nuvalytas paviršius gali būti dengiamas antibakteriniais dažais Argentum.

Šie dažai gali būti spalvinami šviesiais, pasteliniais atspalviais. Dažymo procesui naudokite įprastus įrankius – volelius ir teptukus vidaus patalpoms dažyti, arba dažykite beoriu dažų purkštuku. Prieš naudodami, dažus gerai išmaišykite, taip pat nepamirškite mūvėti apsauginių pirštinių.

Šiuos dažus patariame naudoti esant nuo +5 iki +30 °C temperatūrai. Dažai įprastai dengiami dviem sluoksniais. Antrasis dengiamas tik visiškai išdžiūvus pirmajam sluoksniui, mažaug po 1–2 val. Turėkite omenyje, kad dulkės prie paviršiaus nelimpa jau po 15–30 min.

PENTACOLOR ARGENTUM tinka naudoti ant mineralinių paviršių, gipskartonio plokščių, tinkuotų ir betoninių paviršių, taip pat senais dažais padengtų paviršių. Nenaudokite šių dažų hidroizoliacine medžiaga padengtiems paviršiams ir medinėms konstrukcijoms dengti.

 

Daugiau apie produktą: http://www.pentacolor.lt/lt/produktai/sienu-ir-lubu-dazai-22/pentacolor-argentum-199