NAUDINGA

Pristatome naujieną – antibakterinius dažus Pentacolor "SILVER SHIELD" su sidabro jonais

Renkantis dažus ypač svarbu atkreipti dėmesį ne tik į šių kokybę, bet ir savybes darančias įtaką sveikatai. Viena naujausių tendencijų – ,,Penta color SILVER SHIELD“ dažai. Produktas pasižymi išskirtine technologija, kuri sudėtį praturtino sidabro jonais. Nuo šiol dažai ne tik atitinka aukščiausią kokybės standartą, bet taip pat pasižymi ir visiškai aplinkai nekenksminga sudėtimi.

Sužinokite daugiau

Dar labiau matiniai ir geriau dengiami "PENTAPRO'' dažai

„PentaPRO“ produktų linija pasižymi itin lengvu ir kokybišku dažų dengiamumu, taip pat, šiais dažais itin paprasta ištaisyti dažymo defektus. Dėl unikalios dažų sudėties jais dengti paviršiai yra ypatingai atsparūs nešvarumams bei pasižymi paprasta priežiūra, o pasirinktos spalvos neblunka ir ilgai išlaiko atspalvį. Įprastai blizgūs dažai būna atsparesni plovimui, tačiau „PentaPRO“ produktų linijos matiniai dažai yra itin atsparūs nešvarumams bei plovimui. Dažais padengtus paviršius galima valyti tiek sausuoju, tiek drėgnuoju būdu. Šią produktų liniją sudaro: „PentaPRO MATT“, „PentaPRO CEILING“, „PentaPRO 7“ ir „PentaPRO FACADE“ dažai skirti skirtingų paviršių dažymui.

Sužinokite daugiau

Probleminės lubos ir sienos - jų dažymas bei sprendimai

Dažnai susiduriame su problematinėmis vietomis, kurias norime perdažyti ir kyla natūralus klausimas kaip elgtis, jei dažomas paviršius yra nusėtas tabako dėmėmis, suodžiais, vandens nutekėjimais ar reikalauja papildomo paruošimo.

Sužinokite daugiau