Apie Pentacolor

Pentacolor produktų linija kurta ir vystoma taip, kad atspindėtų nuolat besikeičiančius išrankiausių klientų poreikius, bei pateiktų rinkai naujus, pažangius, kokybiškus, bei nekenksmingus produktus. Nuo pirmojo Pentacolor produkto atsiradimo asortimentas buvo plečiamas nuolat pristatant naujus produktus, taip sukurta didelė produktų šeima apimanti dažus, laką, impregnantus. Esamas asortimentas suformuotas taip, kad patenkintų visus šių dienų namų ūkio poreikius — skirtingų paviršių padengimą pradedant lubų ir sienų dažais, baigiant grindų emale. Pentacolor produktais galima apsaugoti metalinius paviršius nuo korozijos, prižiūrėti lauko ir vidaus medienos paviršius - nudažyti medinį fasadą, impregnuoti pavėsinę, nulakuoti parketą ar medinius baldus.

Gyvename išradimų revoliucijos amžiuje, ne išimtis — ir dažų rinka, todėl mūsų ekspertai nuolat stebi rinkos naujoves,  susijusias su produktų savybių gerinimu, nedidinant galutinės kainos pirkėjams. Taip Pentacolor asortimente atsirado dažai su keramikos priedais, lengvinantys dažytų paviršių valymą, emalė, skirta dažyti

tiesiai ant rūdžių, sutaupant lėšų paviršiaus paruošimui, saunos aliejus, atlaikantis iki 200 °C temperatūrą, bei dažai, tinkami voniai ar virtuvei dažyti.

Sėkmingai pradėję ir toliau vystome įvairius projektus, ieškome, kaip patenkinti reikliausio pirkėjo poreikius, ir esame tikri, jog kiekvienas iššūkis mums suteikia patirties bei naujų idėjų mūsų tolimesnei veiklai.

„Pentacolor“ – tai daugiau nei dažai. Tai – spalvos, emocijos ir gyvenimo būdas. „Pentacolor“ spalvos suteikia namams emocijų, kurdamos nuotaikingą ir jaukią aplinką. Lengvai sukursite svajonių namus, nes „Pentacolor“ tai daugiau nei dažai!

KODĖL VERTA RINKTIS PENTACOLOR?

UŽTIKRINTA kokybė

„Pentacolor“ dažai atitinka aukščiausius kokybės standartus. Ilgametė gamintojų patirtis ir nuolatinis tobulėjimas leis jums džiaugtis nepriekaištingais rezultatais.

RAMYBĖ

Patikimi, stilingi ir modernūs „Pentacolor“ dažai paverčia namus vieta, kurioje norisi būti.

EMOCIJA

„Pentacolor“ dažai – spalvų ir emocijų dermė, nuspalvinanti niūrią kasdienybę ir paverčianti ją nesibaigiančiu geros nuotaikos šaltiniu.

Stilius

„Pentacolor“ dažai, sujungiantys spalvas, emocijas ir gyvenimo būdą, padeda sukurti išskirtinį stilių. 

Nuotaika

„Pentacolor“ – raminantys, ryškūs, žaismingi ar aistringi spalvų tonai leis kiekvienam sukurti svajonių namus.

Inovacijos

Gaminant „Pentacolor“ dažus naudojamos naujausios technologijos, dėl kurių dažymo procesas tampa lengvesnis, o kokybišku rezultatu galima džiaugtis ilgiau.

Parašykite mums

URL

* Privalomi laukai