Dar labiau matiniai ir geriau dengiami "PENTAPRO'' dažai

Dažai vis dar vienas populiariausių pasirinkimų atnaujinant namų ar kitų patalpų sienas. „Pentacolor“ dažų produktų linija stengiasi atsižvelgti į kiekvieno kliento poreikius ir pateikia naujausius, pažangiausius bei draugiškiausius aplinkai produktus.

Viena naujausių tendencijų – vandens pagrindu gaminami dažai, kurie neturi intensyvaus kvapo, nes šiems džiūstant garuoja ne cheminiai elementai, o vanduo.

Prieš įsigyjant dažus, itin rekomenduojama įsivertinti poreikius bei lūkesčius. Jei ketinate dažnai plauti ar valyti dažytas sienas, siekiat paprastos nudažytų paviršių priežiūros, lengvo dengiamumo bei itin paprasto dažymo defektų ištaisymo, jūsų sprendimas turėtų būti  „Pentacolor PentaPRO“ linijos dažai.

„PentaPRO“ dažų linija pasižymi itin lengvu ir kokybišku dažų dengiamumu, taip pat, šiais dažais itin paprasta ištaisyti dažymo defektus. Dėl unikalios dažų sudėties jais dengti paviršiai yra ypatingai atsparūs nešvarumams bei pasižymi paprasta priežiūra, o pasirinktos spalvos neblunka ir ilgai išlaiko atspalvį. Įprastai blizgūs dažai būna atsparesni plovimui, tačiau „PentaPRO“ dažų linijos matiniai dažai yra itin atsparūs nešvarumams bei plovimui. Dažais padengtus paviršius galima valyti ir sausuoju, ir drėgnuoju būdu. Šią dažų liniją sudaro: „PentaPRO MATT“, „PentaPRO CEILING“, „PentaPRO 7“ ir „PentaPRO FACADE“ dažai skirti skirtingų paviršių dažymui.

Planuojate dažyti gipso kartono plokštes, stiklo pluošto tapetus, plytas, tinkuotus, betoninius paviršius, o galbūt norite atnaujinti jau dažytas sienas? Turime jums puikų sprendimą – tai „PentaPRO MATT“ dažai. Atlikdami vidaus apdailos darbus norime, kad dažais padengtas paviršius būtų atsparus nešvarumams ir dėmėms, o jo priežiūra būtų paprasta. „PentaPRO MATT“ ne tik pasižymi šiomis savybėmis, bet ir užtikrina itin lengvą ir kokybišką paviršiaus padengimą. Vaško priedais papildytais ypač matiniais dažais nudažytą paviršių galima valyti įprastomis dezinfekavimo priemonėmis, kadangi dažai yra aukščiausios atsparumo klasės.

Ieškote dažų, kuriais galėtumėte padengti lubas su keramikos priedais? Jums rekomenduojamas pasirinkimas – „PentaPRO Ceiling“ dažai. Visiškai matiniai, ypatingai balti, gerai susiliejantys dažai skirti įvairiems paviršiams dengti: tinkuotiems ir betoniniams paviršiams, plytoms, dažomiems tapetams, įvairioms plokštėms ir kitokiems paviršiams. Siekiame geriausių rezultatų dažant, o su „PentaPRO Ceilling“ dažais juos pasiekti nebus sudėtinga. Itin paprastas dengiamumas, prailgintas džiūvimo laikas užtikrina tolygų pasiskirstymą ir paviršiaus dengiamumą, bei nesudėtingą dažymo defektų ištaisymą.

Nepriekaištingai švarios ir išpuoselėtos sienos – namų puošmena. Jei ieškote dažų, kuriais padengti paviršiai, nereikalautų sudėtingos priežiūros, jūsų pasirinkimas turėtų būti „PentaPRO 7“ dažai. Ypač atsparūs dėmėms ir intensyviam plovimui (1 stiprumo klasė), padidinto dengiamumo matiniai dažai skirti vidaus darbams. Šiais dažais padengtas paviršius sudaro atsparią dangą, kurią galima valyti įvairiomis dezinfekavimo priemonėmis, drėgnuoju bei sausuoju būdais. „PentaPRO 7“ dažais gali būti dengiamos gyvenamųjų ir visuomeninių patalpų sienos bei lubos, tinkuoti ir betoniniai paviršiai, plytos, dažomieji tapetai, įvairios plokštės ir kiti paviršiai.

Dažnai su pelėsio problema ant fasadų tenka susidurti kiekvienam. Norint šio nemalonumo išvengti, rekomenduojama rinktis produktus, kurie užkerta kelią šio atsiradimui bei plitimui. PentaPRO FACADE” dažai savo sudėtyje turi prieš pelėsinių priedų, kurie užkerta kelią šio atsiradimui bei plitimui. Visiškai matiniai dažai su silikono priedais stabdo dėmių atsiradimą, jais padengtuose paviršiuose susidaro atspari plėvelė, kuri užtikrina dangos atsparumą įvairiems atmosferos poveikiams. „PentaPRO FACADE“ dažais galima dengti naujus ir anksčiau dažytus ar tinkuotus namo fasadus bei cokolius, balkonų sienas ir lubas, lietvamzdžius ir panašius metalinius paviršius, jei šiems nėra būtinas atsparumas mechaniniam poveikiui (lyginant su įprastais metalo dažais plėvelė yra labiau elastinga ir mažiau kieta).

„Pentacolor PentaPRO“ dažų liniją galite įsigyti prekybos tinklo „Senukai“ parduotuvėse.