Pristatome naujieną – antibakterinius dažus Pentacolor "SILVER SHIELD" su sidabro jonais

Renkantis dažus ypač svarbu atkreipti dėmesį ne tik į šių kokybę, bet ir savybes darančias įtaką sveikatai. Viena naujausių tendencijų – ,,Penta color SILVER SHIELD“ dažai. Produktas pasižymi išskirtine technologija, kuri sudėtį praturtino sidabro jonais. Nuo šiol dažai ne tik atitinka aukščiausią kokybės standartą, bet taip pat pasižymi ir visiškai aplinkai nekenksminga sudėtimi.

 

Švarios ir išpuoselėtos sienos – namų interjero puošmena. Jei ieškote dažų, kuriais padengti paviršiai būtų lengvai plaunami, jūsų pasirinkimas turėtų būti ,,Penta color SILVER SHIELD“ dažai. Šiuos dažus lengva prižiūrėti ir naudoti – tai atsparus ne tik intensyviam plovimui, bet ir dezinfekavimui produktas, tinkantis dažyti betoninius, tinkuotus paviršius, plytas, dažomus tapetus, įvairias plokštes ir kitus (išskyrus medinius) paviršius.

 

,,Penta color SILVER SHIELD“ dažai praturtinti sidabro jonais – biocidinis produktas, skirtas apsaugoti sienas ir lubas nuo kenksmingų bakterijų, grybų, pelėsio atsiradimo. Todėl ypač tinkamas naudoti sveikatos priežiūros įstaigose, virtuvėse, vaikų kambariuose ar žaidimų erdvėse.

 

Jei planuojate dažyti vidaus patalpas, kuriose keliami aukšti higienos reikalavimai ,,Penta color SILVER  SHIELD“ yra geriausias pasirinkimas. Vidaus apdailos darbams skirti dažai puikiai dengia paviršius, yra atsparūs aplinkos poveikiui ir laidūs orui.

 

,,Penta color SILVER SHIELD“ dažų liniją galite įsigyti prekybos tinklo „Senukai“ parduotuvėse.