NAUDINGA

Pristatome naujieną – antibakterinius dažus Pentacolor "SILVER SHIELD" su sidabro jonais

Renkantis dažus ypač svarbu atkreipti dėmesį ne tik į šių kokybę, bet ir savybes darančias įtaką sveikatai. Viena naujausių tendencijų – ,,Penta color SILVER SHIELD“ dažai. Produktas pasižymi išskirtine technologija, kuri sudėtį praturtino sidabro jonais. Nuo šiol dažai ne tik atitinka aukščiausią kokybės standartą, bet taip pat pasižymi ir visiškai aplinkai nekenksminga sudėtimi.

Sužinokite daugiau

Dar labiau matiniai ir geriau dengiami "PENTAPRO'' dažai

„PentaPRO“ produktų linija pasižymi itin lengvu ir kokybišku dažų dengiamumu, taip pat, šiais dažais itin paprasta ištaisyti dažymo defektus. Dėl unikalios dažų sudėties jais dengti paviršiai yra ypatingai atsparūs nešvarumams bei pasižymi paprasta priežiūra, o pasirinktos spalvos neblunka ir ilgai išlaiko atspalvį. Įprastai blizgūs dažai būna atsparesni plovimui, tačiau „PentaPRO“ produktų linijos matiniai dažai yra itin atsparūs nešvarumams bei plovimui. Dažais padengtus paviršius galima valyti tiek sausuoju, tiek drėgnuoju būdu. Šią produktų liniją sudaro: „PentaPRO MATT“, „PentaPRO CEILING“, „PentaPRO 7“ ir „PentaPRO FACADE“ dažai skirti skirtingų paviršių dažymui.

Sužinokite daugiau

2018 metų Pentacolor "INSPIRED BY SERGE GANDZUMIAN“ spalva

JAUKUS KAMPELIS pripildytas šilumos, jaukumo ir ramybės. Padedantis atitrūkti nuo kasdienio šurmulio ir sustabdantis laiką. Jaukus kampelis taps ta vieta, kur šaltu prieskoniu pagardinta šiluma apglėbs ir leis atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius ir pasiduoti jaukiam akimirkos žavesiui. Jame jausite kiekvieną laimės pripildytą sekundę ir pasinersite į užburiančią ramybės oazę. Tegul jaukus kampelis būna Jūsų vidinių paieškų ir atradimų ar dalykiškų susikaupimų vieta, ypatinga šiluma spinduliuojantis kambarys ar tiesiog tobulas asmeninis kabinetas. Tai spalva, kurios dėka stilingi ir kokybiški baldai įgaus naujų atspalvių, o Jūsų asmeniniame jaukiame kampelyje derinami melsvo atspalvio dalykiški baldai sukurs nepakartojamus akcentus.

Sužinokite daugiau

Naujiena! Pentacolor "INSPIRED BY SERGE GANDZUMIAN“

PENTACOLOR inspired by serge gandzumian dažų linija sukurta taikant pažangiausias šių dienų technologijas. Dar labiau matiniai ir geriau dengiami dažai įneš įstabaus grožio ir emocijos į kiekvienus namus, o keramikos priedai užtikrins ypatingą sienų atsparumą intensyviam plovimui. Tai ne tik išskirtinės kokybės, bet ir draugiški gamtai dažai. Dažydami jusite lengvą, malonų pavasarinį kvapą, kuris išblės dažams visiškai išdžiūvus. Dizainerio parinkta spalvų paletė suteiks jūsų namų interjerui unikalumo ir prabangos.

Sužinokite daugiau

Dėmėms ypač atsparūs "AVANGARD" dažai – universali naujovė kiekvieniems namams (papildyta reportažu)

Pristatome naujieną – AVANGARD dažus, sukurtus naudojant pažangiausias technologijas, pasižyminčius visu kompleksu unikalių savybių.

Sužinokite daugiau

Pristatome naujieną – antibakterinius dažus Pentacolor "ARGENTUM" su sidabro jonais (papildyta reportažu)

Ištisus šimtmečius sidabras yra geriausiai žinomas kaip didžiausias bakterijų priešas, pasižymintis gydomosiomis savybėmis, kuriomis žmonija naudojasi per visą gyvavimo laikotarpį. Turbūt nieko keista, kad imperatoriai skatindavo savo karius vandenį gabenti tik sidabriniuose induose, mat žinojo, kad tokioje taroje gabenamas vanduo liks šviežias ir neges, o kariai nesirgs.

Sužinokite daugiau